Yeniyıl İnstagram #bankamyanimda Kampanyası Katılım Koşulları

“Fibabanka #bankamyanimda” Instagram Yarışması Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası

İşbu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası, “Fibabanka #bankamyanimda” isimli Instagram yarışması ve bu yarışma üzerinden gerçekleşecek yarışmaya ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili uygulamaya katılan herkes bu Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılır.

Katılım Koşulları:

1. Fibabanka resmi Instagram hesabı instagram.com/fibabanka adresinde gerçekleşecek olan yarışma 28.12.2016 tarihinden başlayarak yarışma başlangıcından 11.01.2017 00:00 saatine kadar yapılacaktır.
2. 18(On sekiz) yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
3. Fibabanka ve Dekatlon Buzz çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
4. Yarışma süresince Instagram hesabı üzerinden #bankamyanimda etiketini kullanarak fotoğraf paylaşan kullanıcılar arasından Jüri’nin seçeceği 10 fotoğraf sahibi, 500 TL değerinde Mark&Spencer Mağazalarından hediye çeki kazanacaktır.
4.1. Jüri tarafından seçilen 10 fotoğrafının paylaşıldığı hesapların sahiplerinde, hediyelerini kazanabilmeleri için instagram.com/fibabanka adresinde yer alan Fibabanka Instagram hesabını takip ediyor olma koşulu aranacaktır.
4.2.Bir kullanıcının birden fazla paylaşım yapması durumunda kullanıcı sadece tek bir paylaşım için hediye alabilir.
4.3. Ayrıca #bankamyanimda etiketi ile paylaşım yapan kullanıcıların yarışmaya dahil olabilmeleri için Instagram hesaplarının açık hesap olması şartı aranacaktır.
5. 28.12.2016 tarihinden, 11.01.2017 tarihi saat 00:00’a kadar sürecek olan yarışmanın kazananları, 16.01.2017 –20.01.2017 tarihleri arasında sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
6. Kazananlar ile Instagram’dan iletişim bilgileri alındıktan sonra kendileri ile telefon üzerinden iletişime geçilecektir. Bu konuda, kazanan katılımcı tarafından gönderilecek cevabın, 5 gün içinde ulaşmaması halinde bu kişiler ödüle hak kazanamamış sayılacaktır. Kendisine Instagram hesabı ve telefon numarası üzerinden ulaşılamayan katılımcı, Fibabanka ve DEKATLON MEDYA DİJİTAL HİZMETLER REKLAM  VE DANIŞMANLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (İlerleyen paragraflarda “Dekatlon Buzz” olarak kullanılacaktır.) aleyhinde herhangi bir hak iddia edemez.
7. Fibabanka  ve Dekatlon Buzz, uygulamaya katılım sırasında veya sonraki süreçlerde oluşabilecek teknolojik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
8. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe aykırı bilgilerin kullanılması halinde - ödüle hak kazanmış olması halinde dahi - katılımcının talep hakkı düşer. 
  9. Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren üyeler, yetkili kişi tarafından uygulamadan çıkarılabilir.
10. Yarışma ile ilgili soru, öneri ve şikayetler, yarisma@dekatlon.com.tr adresine iletilebilir. 
11. Fibabanka ve Dekatlon Buzz önceden haber vermeksizin Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir ve yarışmayı iptal edebilir. 12. Yarışmacı, uygulama aracılığıyla veya Instagram sayfası üzerinden sayfanın, uygulamanın veya yarışmanın işlerliğini her hangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. “Dekatlon Buzz”, yarışma boyunca sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı veya kurallara aykırılığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
13. Kullanıcıların yarışma katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta ”Fibabanka“ ve “Dekatlon Buzz” kayıtları esas alınacaktır.
14. Hediye çeki kuralları sadece yarışmayı kazanan kişi ile paylaşılır.

Gizlilik Koşulları

1. Yarışmacılar, yarışmaya katılım için gerekli olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgilerini Fibabanka  ve Dekatlon Reklam Dijital Hizmetler ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti  ile paylaşmakta olduğunu kabul eder.
2. Dekatlon Buzz, katılımcılardan edindiği veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini, belirtilen temel kurallar ve www.instagram.com internet sitesinin uygulamalara ilişkin genel gizlilik politikası dahilinde sağlayacaktır. 
3. Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan veya verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
4. Bilgiler, güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli ve asgari güvenlik önlemleri alınmaktadır.
5. “Dekatlon Buzz”, işbu kurallarda aksi belirtilmedikçe veya işin gereği veya halin icabından verilmesi gerektiği ortaya çıkmadıkça uygulama aracılığıyla edindiği ve/veya kullanıcının beyanettiği bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen durumlarda “Dekatlon Buzz”, işbu madde içerisinde belirtilen bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar;
a) Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
b) Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.
6. ‘‘Dekatlon Buzz’’ personeli tarafından bilgilere erişim, sayfanın yönetilmesi ve uygulamanın kullanılabilmesi ile sınırlıdır ve görevler ayrılığı prensibi doğrultusunda düzenlenmiştir.
7. Destek hizmetleri almak maksadıyla farklı kişi ve kurumlarla çalışılması durumunda, bu kişi ve kurumların ‘‘Dekatlon Buzz’’ gizlilik politikasına uymalarını sağlamaya yönelik bildirimler yapılmaktadır.

testsayfasi