ÖDEMELER

Havale/ EFT

Tüm eft/havale ödemelerinizi, hızlı ve güvenli olarak internet bankacılığı, şube ve diğer kanallarımızdan kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Çek – Senet

Bankamız TL ve döviz çek karnelerini kullanarak ödemelerinizi yapabilir, nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz.

Sürekli Çek Basım Programı

Düzenli ve yoğun olarak çekle ödeme yöntemini kullanıyorsanız, Fibabanka Sürekli Çek Programı’nı şubelerimizden temin ederek çeklerinizi elektronik ortamda hazırlayabilir, zaman ve operasyonel iş yükü tasarrufu sağlayabilir ve raporlama kolaylığı elde edebilirsiniz.

Bloke Çek

Kredi limiti veya nakit karşılığında, şirketinizin, resmi veya özel kurumlar adına yapacağı ödemeler için çek düzenlenebilmektedir.

Fatura Ödemeleri

1. Fatura Ödemesi

Faturalarınızı, tüm şubelerimizden Fibabanka Internet Bankacılığı (fibabanka.com.tr) ve 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan ödeyebilir TL yüklemelerinizi yapabilirsiniz.

2. Otomatik Ödeme Talimatı

Tüm Şubelerimizden, Fibabanka Internet Bankacılığı ve 444 88 88’den Otomatik Ödeme Talimatı verebilir, elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, kablo TV ve dijital TV faturalarınız vadesiz hesabınızdan veya kredili mevduat hesabi limitleri dahilinde zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Toplu Ödemeler

Şirketinizin tüm EFT, havale virman ve yabancı para havale işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Emirleri

İleri tarihli eft ödemelerinizi bankamızdan gerçekleştirebilir, şahsi veya şirket ödemelerinizin işinizin başında değilken de yapılmasını sağlayabilirsiniz.

SGK / Vergi Ödemeleri

Tüm SGK prim tutarlarınızı bankamız aracılığı ile tüm kanallarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Düzenli Ödemeler

Kira, aidat vb. düzenli ödemelerinizi, talimat vererek hesaplarınızdan otomatik olarak yapabilirsiniz.

Maaş Ödemesi

Talimatınız ile şirket çalışanlarınızın personel maaş ödemeleri, belirttiğiniz tarihte ve tutarda şirket hesaplarından otomatik olarak personel hesaplarına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bağış Ödemeleri

Anne Çocuk Eğitim Vakfı ( AÇEV ) ve Darülaceze Bağışlarınızı internet şubemizden, çağrı merkezimizden ve şubelerimizden ister kendiniz ister sevdikleriniz adına hızlı bir şekilde ek bir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

Şans Oyunları Ödemeleri

Bilyoner.com ödemelerinizi internet şubemizden, hiçbir ücret ödemeden, hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

MTV Ödemeleri

2017 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. taksit ödemelerinizi 31 Ocak 2017 tarihine kadar Fibabanka hesabınız ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Ödeme Yapabileceğiniz Kanallar:

  • Size en yakın Fibabanka Şubesinden,
  • 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan,
  • Fibabanka Internet Bankacılığı ile Ödemeler à Vergi ve Trafik Cezası Ödemeleri
testsayfasi