Üye İş Yeri Kampanyaları

Siftahı Beko Yazarkasa POS’tan, bereketi Fibabanka’dan!

Fibabanka’dan yazar kasa POS başvurularınıza, size özel cihaz başına 100 TL indirim, ertesi gün % 0 komisyonlu POS fırsatı ve ayda 59 TL’den başlayan taksitlerle ödeme kolaylığı!

Avantajlar ve Kampanya Koşulları

İndirim Fırsatları:

  • Yazar kasa POS başvurularınız için; Fibabanka indirim şifresi ile Beko ve Arçelik bayilerinde, Beko 220TR ve Beko 300TR yazar kasa POS alışverişlerinizde cihaz başına 100 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

%0 Komisyonlu POS Fırsatı:

  • Yeni Fibabanka POS müşterileri için; kampanya kapsamında, ertesi gün hiçbir komisyon kesintisi yapılmadan POS cironuz hesabınıza yatırılacaktır. Bu komisyon fırsatı aylık 5.000 TL ciro hacmine kadar geçerlidir ve 3 aylık FibaTarife Konfor satışıyla birlikte sunulmaktadır. Bu müşterilere Kredili Ticari Mevduat Hesabı tanımlanacaktır.

Kredi Fırsatları:

  KREDİ TUTARI VADE TAKSİT TUTARI FAİZ ORANI AYLIK DOSYA MASRAFI SUNULAN TARİFE
POS Alana Avantajlı Kredi 1.500 TL 36 59 TL 1,83% 0 FibaTarife Konfor

Kampanya Koşulları:

  • Bu kampanya, sadece Beko 220TR ve Beko 300TR cihazları için geçerlidir.
  • Yazar kasa POS başvuruları sadece Fibabanka şubelerinden yapılmaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için, Fibabanka müşterilerinin güncel iletişim bilgilerini Fibabanka şubeleri ile paylaşmaları gerekmektedir. İletişim bilgileri güncel olmayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
  • Fibabanka, Üye İş Yeri POS Uygulama Prosedürleri’ne uygun olan ve onaylanan başvurular için, Beko/Arçelik bayilerinde kullanılmak üzere indirim şifrelerini, müşterilerin cep telefonuna SMS ile gönderecektir. Müşterilerin Fibabanka’nın SMS ile ilettiği şifreleri, yazar kasa POS alışverişi sırasında Beko/Arçelik bayileri ile paylaşması zorunludur.
  • Kampanyaya katılan müşterilerden POS giriş bedeli, aylık sabit ücret/hizmet bedeli alınacaktır.
  • %0 komisyonlu POS fırsatından yararlanan müşterilere Fibatarife Konfor satışı yenileme opsiyonlu olarak yapılacaktır. Aylık 5.000 TL cironun üzerinde işlem hacmi gerçekleştiren işyerleri için aşan ciro tutarı üzerinden % 2 komisyon uygulanacaktır. Bu fırsattan Kredili Ticari Mevduat limiti tanımlanan müşteriler yararlanabilir.
  • FibaTarife Konfor ile 25 Havale, 25 EFT, 25 adet çek tahsilatı, 15 adet KKB risk raporu, 15 adet KKB çek raporu, 1 adet çek karnesi ve 25 adet hesap ekstresi kullanım hakkına sahip olursunuz. Bu paket kapsamında hesap işletim ücreti alınmaz.
  • Fibabanka bu kampanyada bahsi geçen kampanya koşullarını ve indirim tutarlarını dilediği an değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.
İnternet Bankacılığı Demoları