POS ÜRÜNLERİMİZ

Dial-up POS

Elektrik ve telefon hattına bağlı çalışan POS ürünüdür.

İşlem sayısı çok yüksek olmayan ve pratik bir POS çözümü isteyen işyerlerimize yönelik kolay ve uygun fiyatlı bir üründür.

ADSL POS

ADSL, hızlı ve kesintisiz İnternet bağlantısı sunan bir teknolojidir. POS'unuzu ADSL hattı üzerinden kullanarak hem işlem zamanından hem de iletişim maliyetinden tasarruf sağlarsınız.

  • ADSL bağlantısı için sabit bir ücret ödenir. Bu nedenle ADSL POS kullandığınızda, işlem adediniz ne olursa olsun, POS işlemleri için ekstra iletişim ücreti ödemezsiniz.
  • Hızlı ve kesintisiz işlem yapma olanağına kavuşursunuz.
  • Bilgisayarınız olmasa bile ADSL hattı için başvuruda bulunup ADSL POS kullanabilirsiniz.
  • ADSL hattınız üzerinden hem bilgisayarınızı hem de POS'unuzu kullanabilirsiniz.

ADSL POS için aylık kullanım ücreti alınmaktadır.

*Mobil POS Ürünleri

Mobil POS'lar sayesinde eve servis yapan firmalar, taksiler, pazarcılık gibi sektörlerde çalışan işyerleri ödeme sistemi ihtiyacı bu sayede karşılanır.

GPRS POS

GPRS teknolojisini destekleyen Mobil POS'larımız cep telefonunun kapsama alanında olduğu her yerde ödeme almanızı sağlar.

Mobil POS'unuzu bankamızın sunduğu GPRS hatlarıyla kullanarak fatura takibinden kurtulursunuz. Ayrıca POS'unuzu ne kadar kullanırsanız kullanın her ay sabit ücret ödersiniz.

Mobil POS için aylık kullanım ücreti alınmaktadır.

DOKTOR POS

Gelir Vergisi Mükellefi olan doktor, diş hekimi ve veteriner hekimlerce kullanılanılan serbest meslek faaliyeti kapsamında elde edilen kazancın, Vergi Usul Kanununa (V.U.K.) göre belgelendirilmesine imkan sağlayan ödeme sistemi aracıdır.

  • Slipler serbest meslek makbuzu yerine geçer.
  • Tercihe göre işlemler stopajlı ve stopajsız olarak yapılabilir.

*Mail Order

Katalog, faks, telefon yoluyla satış yapan işyerlerimize Mail Order çözümünü sunuyoruz.

  • Mail Order yönteminde işlem yapabilmeniz için kart sahibinin provizyon için gerekli bilgilerini almanız yeterli. Bu sayede müşteriniz mağazaya gelmeden de satış yapabilirsiniz.
  • Mail Order size farklı iletişim kanalları üzerinden satış imkanı ve bu sayede Türkiye'de ve dünyada bir çok müşteriye ulaşma olanağı sunar.
testsayfasi