Eğitim Kredilendirme Sistemi

“Fibabanka Eğitim Kredilendirme Sistemi”ne katılan veliler, eğitim harcamalarını taksitlendirip kolayca ödüyor, üstelik hiçbir taksit gecikme derdi de yaşamıyor!

Fibabanka Eğitim Kredilendirme Sistemi, anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarında sunduğumuz ödeme çözümlerimiz ile velileri buluşturduğumuz bir kredilendirme sistemidir. Bu sistem ile veliler;

  • Anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarında okul ödemelerini peşin veya taksitli ödeme seçenekleri ile hızlıca gerçekleştirebilirler.
  • Peşin ödemelerde, nakit veya kredi kartı seçeneklerini kullanabilirler.

Taksitli okul ödemelerinde, ödemeler, okul tarafından belirlenen ödeme planına göre, veli hesabından ilgili okul hesabına gecikmeden ve otomatik olarak ödenir.

Bu avantajların yanı sıra veliler, Okul Kredili Mevduat Hesabı ile 12 aya varan uygun faiz oranlarıyla taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler.

Başvuru için:

Siz de Eğitim Kredilendirme Sistemimize hemen başvurmak için; OKUL boşluk T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye SMS gönderebilir ve ön onay almanız durumunda, anlaşmalı okullarımızdaki okul temsilcileri ile görüşüp hızlıca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Fibabanka ile anlaşması olmasa da tüm okullar için okul ödemelerine özel sunduğumuz Eğitim Kredisi ürünümüz ile 36 aya varan taksitli ihtiyaç kredisi ile ödeme yapabilirsiniz.

Diğer ürün ve hizmetlerimiz için sizi her zaman şubelerimize bekleriz.

İnternet Bankacılığı Demoları