BANKA KARTI

BANKA KARTI

Yurt içinde ve yurt dışında üzerinizde Banka Kartı taşıyın, üzerinizde nakit para taşımadan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın, güvenli alışverişin rahatlığını yaşayın.

Başvurularınızı size en yakın Fibabanka şubesinden yada 444 88 88 Telefon Bankacılığını arayarak yapabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Fibabanka Banka Kartı’nız ile tüm Fibabanka ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekme, bakiye sorgulama, hesaplar arası havale, Fibabanka Banka Kartı’nın şifresini değiştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Para çekme ve bakiye görüntülüme işlemlerinizi Fibabanka ATM’lerinin yanı sıra Türkiye’deki tüm ATM’lerden günün 24 saati gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yurtdışında ise Maestro amblemli tüm ATM’lerden nakit çekebilirsiniz. Yurtdışında yapacağınız nakit çekimleri, bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden gerçekleşecektir.
  • Banka Kartı’nız ile yurtiçinde tüm ATM’lerden, yurtdışında ise Maestro amblemli tüm ATM’lerden nakit çekebilirsiniz. Yurtdışında yapacağınız nakit çekimleri, bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinden gerçekleşecektir.
  • Banka Kartı’nız ile Maestro amblemli tüm mağazalardan vadesiz mevduat hesabınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN

Tüm Fibabanka Şubelerinden Banka kartı talebinde bulunabilirsiniz. Eğer henüz Fibabanka’da hesabınız yoksa hesap açılışı için Şubelerimize başvurunuz.

İnternet Bankacılığı Demoları