Vadesiz TL Mevduat

Şubelerimizden açacağınız TL Vadesiz Mevduat Hesapları ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, havale, EFT gibi para transferlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, tüm ödemelerinizin tek bir talimatla vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Vadesiz Mevduat Hesabınıza www.fibabanka.com.tr Internet Bankacılığı’ndan , 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan, hesabınıza tanımlanacak Fibabanka Banka Kartınız ile günün 24 saati ulaşabilir, Fibabanka ATM’lerinin yanısıra Türkiye’deki tüm banka ATM’lerinden, yurtdışında ise Maestro amblemli tüm ATM’lerden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşarak nakit ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak karşılayabilirsiniz.
  • TL Vadesiz mevduat hesabınızı Çalışkan Hesap olarak seçmeniz halinde birikimleriniz otomatik olarak Fibabanka B Tipi Değer Likit Fon’da değerlenirken ödemeleriniz geldiğinde ise ödeme tutarı kadar fon bozularak ödemeleriniz otomatik olarak hesabınızdan gerçekleştirilir. Hesabınızda bırakılan vadesiz mevduat tutarı ile likit kalma şansını elde edersiniz.
  • Tek bir form ve imza ile işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz ATM Kartınızı Fibabanka Şubelerinizden alabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak için Şubelerimizden İnternet Bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.
İnternet Bankacılığı Demoları