DEVLET TAHVİLİ / HAZİNE BONOSU

Hazine bonoları, T.C. Hazinesi'nin ihraç etmiş olduğu bir yıldan kısa vadeli, devlet tahvilleri ise 1 yıl ve daha uzun vadeli devlet iç borçlanma senetleridir.

Yatırımcı Profili

Yatırımlarını orta ve uzun vadede değerlendirerek güvenli ve sabit bir getiri elde etmek isteyen müşterilerimize önerdiğimiz yatırım araçlarıdır.

Piyasada işlem gören hazine bonosu ve devlet tahvili fiyatları için tıklayınız.

Ürün Bilgi Formu için tıklayınız.

ÖZELLİKLERİ

  • Hazine bonosu Devlet tahvilini, vade bitimine kadar elinizde tuttuğunuzda anapara ve faizin size geri ödenmesi garantilidir.
  • Öte yandan bu yatırım araçları, 2.el piyasaları olan varlıklar olduklarından ,vade sonunu beklemeden de nakite çevrilebilmekte ve nakde çevirileceği tarihteki piyasa koşullarına bağlı olarak getiriniz değişebilmektedir.

BAŞVURU İÇİN

Şubelerimizden, Fibabanka Telefon Bankacılığı’ndan işlem yapabilirsiniz.

İŞLEM SAATLERİ VE LİMİTLERİ

İşlem Saatleri:
Hafta içi her gün saat 10.00 – 16.00 saatleri arasında işlem yapabilirsiniz.

İşlem Limiti:
En az 1 TL alt limitle işlem yapabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar oluşturmayabilir.

Profesyonel Müşterilerin Yararlanamayacakları Mevzuat Hükümleri için tıklayınız.

Emir Gerçekleştirme Şekli, Takas ve Tasfiye Esasları için tıklayınız.

İnternet Bankacılığı Demoları