EUROBOND

Eurobond uluslararası piyasalarda işlem gören, yabancı para cinsinden, uzun vadeli yatırım aracıdır.

Hükümet ya da şirketlerin,kendi ülkeleri dışında kaynak sağlamak amacıyla yabancı para cinsinden ihraç ettikleri , genelde uzun vadeli ve kupon ödemeli borçlanma araçlarıdır. Eurobond; ülkenin dış borçlanmasında kullandığı, genellikle Euro ve Dolar cinsinden ihraç edilen uzun vadeli borçlanma senetleridir.

Yatırımcı Profili

Yatırımlarını orta veya uzun vadelerde değerlendirerek döviz cinsinden düşük riskli sabit bir getiri sağlamak isteyen müşterilere yönelik bir üründür.

BAŞVURU İÇİN

Şubelerimizden, Fibabanka Telefon Bankacılığı'ndan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Henüz Fibabanka’da hesabınız yoksa Şubelerimizden hesap açabilirsiniz. Eurobond işlemi yapmak için ilgili döviz cinsinden vadesiz hesabınızın portföy hesabınıza bağlı olması yeterlidir.

İŞLEM SAATLERİ VE LİMİTLERİ

İşlem Saatleri:
Şubelerimizden, Fibabanka Telefon Bankacılığı'ndan hafta içi her gün saat 10.30 – 17.00 saatleri arasında işlem yapabilirsiniz.

İşlem Limitleri:
Şubelerimizden ve Fibabanka Telefon Bankacılığı'ndan en az 5,000 USD alt limitiyle işlem yapabilirsiniz.

Ürün Bilgi Formu için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar oluşturmayabilir.

Profesyonel Müşterilerin Yararlanamayacakları Mevzuat Hükümleri için tıklayınız.

Emir Gerçekleştirme Şekli, Takas ve Tasfiye Esasları için tıklayınız.

İnternet Bankacılığı Demoları