Esnafa Kazandıran Taktik: FibaPratik!

Esnafın nakit ihtiyacına çözüm Fibabanka’da!
İster cepten, ister web’den başvurun, 60.000 TL’ye kadar limitinizi dilediğiniz 7 üründe kullanın!

Tek Başvuru ile 7 farklı ürün!
Taksitli Ticari Kredi
Business Kart
Kredili Ticari Hesap (KTH)
Rotatif Kredi
İskonto Kredisi (Çek Teminatlı)
Çek Karnesi
DBS

Kimler Faydalabilir?

Yıllık cirosu 5 mio TL altında olan şahıs firmaları/ gerçek kişi tacirleri FibaPratik krediye başvurabilir.

Başvuru Kanalları

SMS KREDİ

ESNAF yazın, boşluk bırakın, T.C Kimlik Numaranızı 3422’ye gönderin, gerekli evraklar ile size en yakın Fibabanka şubesinden kredinizi anında kullanın!

WEB'DEN KREDİ

Tüm finansal ihtiyaçlarınız için 60.000 TL ve 36 ay vadeye kadar kredi başvurunuzu hemen yapın, gerekli evraklar ile en yakın Fibabanka Şubesi’nden anında kredinizi kullanın!

Gerekli Evraklar:

  • Kimlik Belgesi
  • Vergi Levhası yada E-Vergi Levhası
  • Ticaret Sicil Gazetesi /Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi/ Esnaf ve Sanatkarlar Oda kaydı/ Faaliyet Belgesi
  • Adres Beyanı
  • İmza Beyannamesi

FibaPratik’ten cirosu 5 milyon TL altında olan 23 - 72 yaş aralığındaki şahıs firmaları veya gerçek kişi tacirleri maksimum 60.000 TL ve 36 ay vadeye kadar yararlanabilecektir. Yapılan başvuru Taksitli Ticari Kredi, Business Kart, Kredili Ticari Hesap (KTH), Rotatif Kredi, İskonto Kredisi (Çek Teminatlı), DBS ve Çek Karnesi olmak üzere 7 farklı ürünü içermektedir. Başvurunuz onaylandığı takdirde Bankamız tarafından belirlenen limitler dahilinde dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Fibabanka A.Ş. ön onay alan kredi başvurularını tekrar değerlendirme ve krediyi kullandırıp kullandırmama hakkını saklı tutar. Yapılan başvuru ile sadece limit tesisi yapılmaktadır. Kredi kullandırımı fiyatlama koşullarında Fibabanka A.Ş. yetkilidir. Kredi başvuru SMS’leri 1 SMS bedelinde olup kredi başvurusunda gönderilen SMS ücreti müşteriye aittir. Fibabanka A.Ş. işbu kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. FibaPratik’ten sadece Bankamızın şubelerinin bulunduğu il ve ilçelerdeki işletmeler faydalanabilir. Şubemizin olmadığı il ve ilçelerden yapılan FibaPratik başvurularında krediyi tesis edip/etmeme yetkisi Fibabanka A.Ş.’ye aittir.

İnternet Bankacılığı Demoları