Fibabankadan TESK Kart Üyelerine Özel Avantajlar

Fibabanka olarak, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında TESK Kart sahiplerine verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. TESK Kartınız ile avantajlı TESK Kredisi’nden, Fibabanka yazar kasa POS indiriminden ve birçok bankacılık işleminin yer aldığı FibaTarife’den faydalanabilirsiniz.

İşletmelerinizin tüm ihtiyaçları için Fibabanka’da krediniz hazır!

Fibabanka TESK Kredisine SMS göndererek veya size en yakın Şubemize uğrayarak kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden cep telefonunuzdan, TESK yazın, boşluk bırakın, T.C. Kimlik Numaranızı  yazın, 3422’ye gönderin. Kredinizin onaylanması durumunda, 60.000 TL’ye kadar limitinizi dilediğiniz üründe kullanın!

Kimler Faydalanabilir?

TESK Karta sahip, yıllık cirosu 5 mio TL altında olan şahıs firmaları/ gerçek kişi tacirleri TESK Kredisine başvurabilir.

Yararlanabileceğiniz Bankacılık Ürünleri:

 • Taksitli Ticari Kredi
 • Business Kredi Kartı
 • Kredili Ticari Hesap (KTH)
 • Rotatif Kredi
 • İskonto Kredisi (Çek Teminatlı)
 • Çek Karnesi
 • DBS

Taksitli Ticari Kredi için örnek ödeme tablosu:

Kredi Tutarı (TL)Vade (Ay)Faiz OranıTaksit Tutarı (TL)Kredi Tahsis Ücreti (Vergiler Dahil TL)Yıllık Toplam Faiz Maliyet Oranı (YMO)**Sigorta Prim Tutarı
24.000 24 2,29% 1.327,79 TL 210 34,23% -

** YMO'ya vergiler dahil edilmiştir.

FibaPratik’ten 23 - 72 yaş aralığındaki ticari işletmesi bulunan gerçek kişi tacirlerden, cirosu 5 Milyon TL’nin altında olması kaydıyla maksimum 60,000 TL ve 36 ay vadeye kadar kredi kart kampanyamızdan yararlanabilirler. Yapılan başvuru Taksitli Ticari Kredi, Business Kredi Kartı, Kredili Ticari Hesap (KTH), Rotatif Kredi, İskonto Kredisi (Çek Teminatlı), DBS ve Çek Karnesi olmak üzere 7 farklı ürünü içermektedir. Başvurunuz onaylandığı takdirde, Bankamız tarafından belirlenen limitler dahilinde dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Fibabanka A.Ş. ön onay alan kredi başvurularını tekrar değerlendirme ve krediyi kullandırıp kullandırmama hakkını saklı tutar. Yapılan başvuru ile sadece limit tesisi yapılmaktadır, kredi kullandırımı fiyatlama koşullarında Fibabanka A.Ş. yetkilidir. SMS Kredi Başvuru bedeli 1 SMS olup, kredi başvurusunda gönderim ücreti müşteriye aittir. Fibabanka A.Ş. iş bu kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. FibaPratik’ten sadece Bankamızın şubelerinin bulunduğu il ve ilçelerdeki işletmeler faydalanabilir. Şubemizin olmadığı il ve ilçelerden yapılan FibaPratik başvurularında krediyi tesis edip/etmeme yetkisi Fibabanka A.Ş.’ne aittir.

Gerekli Evraklar:

 • Kimlik Belgesi
 • Vergi Levhası ya da E-Vergi Levhası
 • Ticaret Sicil Gazetesi /Ticaret ve Sanayi
 • Oda Belgesi, Esnaf ve Sanatkarlar Oda kaydı, Faaliyet Belgesi
 • Adres Beyanı
 • İmza Beyannamesi

AYRICALIKLI POS FIRSATI!

TESK Kart sahibi iseniz; size en yakın Fibabanka Şubesi’ne gelin, aylık 5.000 TL ciro tutarına kadar, ertesi gün % 0 komisyon ve 5.000 TL üzeri ciro tutarına %1,85 komisyonlu POS fırsatından yararlanın!

 STANDART POSAYLIK 0-5.000 TL POS CİRO HACMİ
POS Komisyon/Ertesi Gün 1,55% 0%
Bloke Gün Sayısı 40 Ertesi gün
Limit Aşımı - 1,85% (Aşılan tutar üzerinden)

* POS avantajından yararlanan müşterilere KTH ve “Fibatarife Konfor Paketi” satışı yapılıp, Konfor Paket bir yıl boyunca üçer aylık dönemler için tekrarlanacaktır.
** Kurulum ve aylık hizmet ücreti olarak tabela oranları geçerlidir.

Fibabanka Yazarkasa POS İndirimi

Fibabanka’dan yazar kasa POS başvurusu yapan TESK Kart sahiplerine; Arçelik / Beko bayilerinde Beko 300TR ve Beko 220TR modellerine özel 100 TL Fibabanka indirimi bekliyor.

Kredili Ödeme Kolaylığı

TESK referansı ile Fibabanka müşterisi olup, yazar kasa POS başvurunuz ile birlikte kredi talebi yapmanız durumunda, 1.500 TL’ye kadar dosya masrafsız krediden faydalanın. Bu fırsattan yararlanan üye iş yerleri için “FibaTarife Konfor Paketi” satışı 1 yıl boyunca üçer aylık dönemler için tekrarlanacaktır.

TÜM BANKACILIK IŞLEMLERINDE AVANTAJLI TARIFELER

Bankacılık işlemleriniz için sadece 350 TL ödeyerek, işlem yaparken bütün yıl kafanız rahat olsun!

TESK Tarife
Para Transferleri* 50 Havale
50 EFT
Çek / Senet İşlemleri 50 adet Çek Tahsilatı
50 adet Senet Tahsilatı**
15 adet KKB Risk Raporu
15 adet KKB Çek Raporu
2 adet Çek Karnesi***
Hesap İşletim Ücreti 1 yıl ücretsiz
Diğer Avantajlar Hesap Ekstresi (50 adet)
Fiyat 350 TL (BSMV Dahil)
Süre 1 Yıl

* Para transferlerinde yer alan işlem adetleri tüm kanallar için geçerlidir.
** Senet tahsilatı işlemlerine muhabir banka masrafları dahil değildir.
*** Çek karnesine ait Değerli Kağıt Bedeli Vergisi, Tarife kapsamında değildir.

Aynı anda birden fazla TESK Tarife satın alınabilir. TESK Tarifeler, TESK Tarife iptal edilmek istendiğinde tarife ücretinin iadesi yapılmaz. TESK Tarife ücret tahsilatı, müşterinin tercihine göre vadesiz mevduat hesabından veya kredili ticari hesabından (KTH) gerçekleşir. Müşteri hesabının müsait olmaması durumunda, tahsilat sağlanamayan hesap 5 gün boyunca sorgulanır, hesap müsait hale geldiğinde tahsilat gerçekleşir. Bu süre sonunda tahsilat gerçekleşmezse TESK Tarife otomatik olarak iptal olur. TESK Tarife süresi dahilindeki ücretsiz işlem adetleri, TESK Tarife periyodu süresince geçerlidir. Bu periyod içinde kullanılmayan ücretsiz işlemler, takip eden periyoda aktarılmaz. TESK Tarife müşteri tarafından iptal edilirse, kullanılmayan ücretsiz işlem hakları da iptal ile birlikte sona erer. TESK Tarife kapsamındaki ücretsiz işlem adetlerini geçen işlemler Bankamız standart ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilir. Fibabanka, dilediği zaman TESK Tarifelerin içeriğini, fiyatını veya süresini değiştirebilir, TESK Tarifeleri sona erdirebilir. Yurtdışı TL/Döviz gönderimleri ile yurtiçi diğer bankalara döviz gönderimleri tarife kapsamı dışındadır. Yukarıda özetlenen konular dışında her türlü detaylı bilgi/açıklama için Fibabanka A.Ş. ile akdedilen Bankacılık Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır. Ürün veya hizmetin kullanımıyla ilgili ücret değişikliğinin kabul edilmemesi durumunda Bankamızın, tarafınıza bu hizmeti vermeyi durdurma hakkı saklıdır.

Kampanya Son Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2018

İnternet Bankacılığı Demoları