Fibabanka’dan Multinet üye işyerlerine özel avantajlar!

FİBABANKA’DAN MULTİNET ÜYE İŞYERLERİNE ÖZEL AVANTAJLAR!

Multinet Up üye iş yerlerine özel fırsat!
Hemen ihtiyacınız olan ürünü seçin size özel avantajlı fiyatlardan yararlanın!

1) MULTINET KREDİSİ:

İşletmenizin tüm ihtiyaçları için, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma fırsatı!

MULTİNET boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 3422’ye SMS gönderin, 60.000 TL’ye kadar limitinizi dilediğiniz üründe kullanın!

Kredi Ürünleri:
 • Taksitli Ticari Kredi
 • Business Kart
 • Kredili Ticari Hesap (KTH)
 • Rotatif Kredi
 • İskonto Kredisi (Çek Teminatlı)
 • Çek Karnesi
 • DBS

Taksitli Ticari Kredi için:
Kredi Tutarı (TL)Vade (Ay)Faiz OranıTaksit Tutarı (TL)Kredi Tahsis Ücreti (Vergiler Dahil TL)Yıllık Toplam Faiz Maliyet Oranı (YMO)**Sigorta Prim Tutarı
24.000 24 2,29% 1.327,79 260 34,53% -

** YMO'ya vergiler dahil edilmiştir.

Kimler Faydalanabilir?

Yıllık cirosu 5 mio TL altında olan şahıs firmaları/ gerçek kişi tacirleri Multinet Kredisine başvurabilir.

Gerekli Evraklar:

 • Kimlik Belgesi
 • Vergi Levhası ya da E-Vergi Levhası
 • Ticaret Sicil Gazetesi /Ticaret ve Sanayi Oda Belgesi/ Esnaf ve Sanatkarlar Oda Kaydı/ Faaliyet Belgesi
 • Adres Beyanı
 • İmza Beyannamesi

Multinet Kredisinden cirosu 5 milyon TL altında olan 23 - 72 yaş aralığındaki şahıs firmaları veya gerçek kişi tacirleri maksimum 60.000 TL ve 36 ay vadeye kadar yararlanabilecektir. Yapılan başvuru Taksitli Ticari Kredi, Business Kart, Kredili Ticari Hesap (KTH), Rotatif Kredi, İskonto Kredisi (Çek Teminatlı), DBS ve Çek Karnesi olmak üzere 7 farklı ürünü içermektedir. Başvurunuz onaylandığı takdirde bankamız tarafından belirlenen limitler dahilinde dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Fibabanka A.Ş. ön onay alan kredi başvurularını tekrar değerlendirme ve krediyi kullandırıp kullandırmama hakkını saklı tutar. Yapılan başvuru ile sadece limit tesisi yapılmaktadır, kredi kullandırımı fiyatlama koşullarında Fibabanka A.Ş. yetkilidir. SMS Kredi Başvuru bedeli 1 SMS olup kredi başvurusunda gönderim ücreti müşteriye aittir. Fibabanka A.Ş. iş bu kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Multinet Kredisinden sadece bankamızın şubelerinin bulunduğu il ve ilçelerdeki işletmeler faydalanabilir. Şubemizin olmadığı il ve ilçelerden yapılan Multinet Kredisi başvurularında krediyi tesis edip/etmeme yetkisi Fibabanka A.Ş.’ne aittir. Bu kampanyadan sadece Multinet üye iş yerleri yararlanabilir.

2) MULTINET TARİFE:

Bankacılık işlemleriniz için tek tek ücret mi ödüyorsunuz ? Şubemize uğrayın işlemleriniz de tek tek ödeme yapmak yerine size özel hazırlamış olduğumuz avantajlı paketi 1 yıl boyunca sadece 295 TL ödeyerek sahip olun!

Multinet Tarifesi
Para Transferleri * 50 Havale
50 EFT
Çek / Senet İşlemleri 50 adet Çek Tahsilatı
50 adet Senet Tahsilatı **
15 adet KKB Risk Raporu
15 adet KKB Çek Raporu
2 adet Çek Karnesi ***
Hesap İşletim Ücreti 1 yıl ücretsiz
Diğer Avantajlar Hesap Ekstresi (50 adet)
Fiyat 295 TL (BSMV Dahil)
Süre 1 Yıl
* Para transferlerinde yer alan işlem adetleri tüm kanallar için geçerlidir.
** Senet tahsilatı işlemlerine muhabir banka masrafları dahil değildir.
*** Çek karnesine ait Değerli Kağıt Bedeli Vergisi, Tarife kapsamında değildir.

Aynı anda birden fazla Multinet Tarife satın alınabilir. Multinet Tarife, iptal talebinde bulunmadığınız sürece tarife süresi sona erdiğinde ve tarife avantajları tükendiğinde otomatik yenilenir. Multinet Tarife iptal edilmek istendiğinde tarife ücretinin iadesi yapılmaz. Multinet Tarife ücret tahsilatı, müşterinin tercihine göre vadesiz mevduat hesabından veya kredili ticari hesabından (KTH) gerçekleşir. Müşteri hesabının müsait olmaması durumunda, tahsilat sağlanamayan hesap 5 gün boyunca sorgulanır, hesap müsait hale geldiğinde tahsilat gerçekleşir. Bu süre sonunda tahsilat gerçekleşmezse Multinet Tarife otomatik olarak iptal olur. Multinet Tarife süresi dahilindeki ücretsiz işlem adetleri, Multinet Tarife periyodu süresince geçerlidir. Bu periyod içinde kullanılmayan ücretsiz işlemler, takip eden periyoda aktarılmaz. Multinet Tarife müşteri tarafından iptal edilirse, kullanılmayan ücretsiz işlem hakları da iptal ile birlikte sona erer. Multient Tarife kapsamındaki ücretsiz işlem adetlerini geçen işlemler bankamız standart ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilir. Fibabanka, dilediği zaman Multinet Tarifelerin içeriğini, fiyatını veya süresini değiştirebilir, Multinet Tarifeleri sona erdirebilir. Yurtdışı TL/Döviz gönderimleri ile yurtiçi diğer bankalara döviz gönderimleri tarife kapsamı dışındadır. Yukarıda özetlenen konular dışında her türlü detaylı bilgi/açıklama için Fibabanka A.Ş. ile akdedilen Bankacılık Hizmetleri Çerçeve Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır. Ürün veya hizmetin kullanımıyla ilgili ücret değişikliğinin kabul edilmemesi durumunda Bankamızın, tarafınıza bu hizmeti vermeyi durdurma hakkı saklıdır. Bu kampanyadan sadece Multinet üye iş yerleri yararlanabilir.

Kampanya Son Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2019

İnternet Bankacılığı Demoları