DİĞER

DİĞER

Nakit / Çek Taşıma

Zırhlı ve özel güvenlikli araçlarla nakdinizin ve toplu çeklerinizin taşınması ve ilgili hesaplara yatırılması hizmetidir.

MT 940 Hesap Ekstresi

  • Elektronik Ekstre/MT940: Bankamız, firmanız hesap hareketlerini uluslararası elektronik hesap ekstre formatı (MT940) ile talep etmiş olduğunuz sıklık ve kanallarda (e-mail, sftp)sizlere iletebilmektedir. Oluşan dosya bankamızca yapılan kısa bir bilgi işlem ve parametre çalışmasının ile birçok muhasebe (erp) progamına (SAP, vb) entegre edilerek otomatik muhasebeleşmesi yönünde uyarlama sağlayabilmektedir.
  • SWIFT MT940 : Ekstreler swift mesajı olarak talep etmiş olduğunuz swift adresine uluslarası swift formatı ile iletilecektir.

BizimHesap Fibabanka Cari Hesap Entegrasyonu

Microsoft Azure teknolojisiyle sizlere ön muhasebe çözümleri sunan “BizimHesap” ile Fibabanka güçlerini birleştiriyor. BizimHesap üyeleri, finansal işlemlerini Fibabanka hesaplarından yapıyor, tekrar ön muhasebe kaydı tutmak zorunda kalmıyor. Üstelik işlemlerinizi yaparken, muhasebe kayıtlarınız eş zamanlı güncelleniyor. Siz de bu avantajlardan hemen faydalanmak ve üye olmak için tıklayın.

BizimHesap Üyesi Olmak İstiyorum.

Fibabanka Müşterisi Olmak İstiyorum.

BizimHesap nedir?

BizimHesap bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterlerle, Excel dosyalarıyla uğraşmayın.
BizimHesap ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, stoklarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesabınıza internete bağlı her yerden ve herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.
Ayrıca, faturalarınızı yazıcıdan bastırarak müşterilerinize hesap ekstrelerini anında gönderebilirsiniz.
Ücretsiz e-ticaret entegrasyonu ile n11.com, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlardaki satışlarınızı otomatik olarak aktarabilir, tek tuşla faturasını kesersiniz.

Fibabanka entegrasyonunu nasıl yapabilirim?

Bizimhesap.com üzerinden ya da şubelerimizden temin edebileceğiniz muvafakatnameyi imzalayarak size en yakın şubemize bırakmanız yeterlidir. Hemen yapılacak tanımlamaların ardından hesaplarınızı izlemeye ve muhasebeleştirmeye başlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Demoları