Paketler

Fibabanka Sektörel Paketler ile sektörünüze ait tüm ihtiyaçlarınıza beklemeden ve size özel avantajlarla sahip olun!

FibaTarife Paketi

Bankacılık işlemlerinizi daha uygun fiyata gerçekleştirmek istiyorsanız taktik belli. Size en uygun FibaTarife’yi seçin, kara geçin!

Kadın Girişimci Paketi

Kadın girişimciler Fibabanka ile büyüyor! “Kendi işimi kurayım, ekonominin büyümesinde benim de katkım olsun” diyen tüm kadın girişimcilerimize Fibabanka’dan tam destek.

Özel Okul Paketi

Eğitime ara verilmez, destek verilir! Özel okullar yatırımlarını arttırsın, işletme giderlerini dert etmesin diye, Fibabanka cazip kredi imkanları ve ayrıcalıklı avantajlarla özel okulların yanında.

Esnaf Paketi

Fibabanka Esnaf ve Sanatkarların yanında ! Fibabanka Esnaf Paketi ile bütün finansal ihtiyaçlarınızı giderirken, size özel indirimlerden ve fırsatlardan yararlanın.

İhracatçı Paketi

Rusya, Ukrayna ya da Romanya’ya ihracat mı yapıyorsunuz? İhracatçı Paketi ile finansman ihtiyacınızı karşılayın, tahsilat ve ödemelerinizi size özel avantajlarla kolayca düzenleyin.

Tıp Paketi

Fibabanka’dan sağlık sektörüne ilaç gibi ürün: tıp paketi ! Sağlık sektöründe faaliyet gösteren ve ayakta tedavi hizmeti veren tıp merkezi, klinik, poliklinik vb kuruluşlara cazip kredi imkanları ve ayrıcalıklı avantajlar Fibabanka’da.

Turizm Paketi

Turizmciye Destek Bizim İşimiz! Turizm sektörünün dönemsel ihtiyaçları paralelinde işletmenize uygun kredi ürünleri ve bankacılık hizmetlerinden size özel ayrıcalıklarla faydalanın.

İmalat Destek Paketi

Fibabanka üretim yapan tüm KOBİ'lerin yanında! İmalat destek kredisi kullanın, size özel avantajlı bankacılık hizmetlerinden yararlanın.

İnternet Bankacılığı Demoları