KGF Krediler

Fibabanka Tarım Ekonomisine Can Veren Tüm Çiftçilerinin ve Yatırımcılarının Yanında !

Ey güzel ülkemin emektar çiftçileri! Tohum, gübre, zirai ilaç alımına ihtiyacınız var ya da işi büyütmek için yeni bir arazi veya traktör almak istiyorsunuz ancak yeterli teminatınız mı yok? Bi teminat bulsak krediyi alsak büyütücez bu işi mi diyorsunuz ? Çözüm Fibabanka’da!

Fibabanka ve Kredi Garanti Fonu A.Ş (KGF) ortaklığıyla sağlanan kefalet desteğiyle teminat sıkıntısı yaşayan çiftçi ve tarımsal işletmelerin, işletme sermayesi ve yatırım finansmanı ihtiyaçlarına yönelik çözümler için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

KGF teminatlı kredi avantajları:

  • İşletme ve Yatırım kredilerinde %90’a varan Hazine Desteği
  • Çiftçi ve tarımsal işletmelere 12.000.000 TL’ye varan kefalet desteği
  • 1 yılı ödemesiz toplam 5 yıla varan vade imkânı
  • Diğer bankacılık ürün ve hizmetlerinde ayrıcalıklar

*Yurtiçinde faaliyet gösteren, SGK ve vergi borcu olmayan, borcu bulunduğu takdirde yeniden yapılandırılmış olan ve yapılandırma kredisinde ödeme gecikmesi bulunmayan, başvuru tarihi itibarıyla kendisinin ve grup firmalarının Bankamız kayıtlarında iflas, iflas ertelemesi, fesih, konkordato kaydı olmayan, Kredileri donuk alacak niteliğinde olmayan müşterilerimiz KGF kefaletinden yararlanabilecektir.
**Başvuru belgeleri KGF teminat tipi, kredi türüne ve yararlanıcı tipine göre değişiklik gösterebilir.
***Kredi Garanti Fonu (KGF) teminatlı kredi başvuruları Fibabanka şubelerinden yapılmaktadır. Fibabanka , Krediyi değerlendirme ve kredi kulandırma kararı hakkını saklı tutar.  KGF kapsamında kredi kullanılabilmesi için KGF tarafından belirlenen tüm şartların sağlanması gerekmektedir.

testsayfasi