DİĞER

DİĞER

Nöbetçi Transfer

Fibabanka’dan bir ilk! Para transferi işlemlerinde yeni bir dönem başlıyor: Nöbetçi Transfer!

Fibabanka hesaplarınızdan yapacağınız banka dışı dahil tüm para transferlerinizde, hız ve kolaylık dönemi başlıyor. EFT saatleri dışında, anında para transferi işlemi yapmanıza olanak sağlayan “Nöbetçi Transfer” hizmetinden faydalanabilmek için İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık aktivasyonu sağlamanız yeterli.

Nöbetçi Transfer hizmeti ne gibi avantajlar sağlıyor?

· Hafta içi EFT saatleri (09:00-17:00) dışında ve hafta sonu 24 saat para transferi yapabilirsiniz.

· İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

· Nöbetçi Transfer işlemi yapılabilecek güncel bankalar: Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, VakıfBank

· Nöbetçi Transfer işlemi, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları hakkındaki kanun çerçevesinde BDDK tarafından faaliyet izni verilen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. aracılığıyla gerçekleştirilir.

· İşlem komisyon ücreti, banka işlem ücreti ve aracı kurum hizmet bedeli dahil toplam 8 TL’dir.

· İşleminizin gerçekleşme süresi ortalama 20 dakikadır.

Nakit / Çek Taşıma

Zırhlı ve özel güvenlikli araçlarla nakdinizin ve toplu çeklerinizin taşınması ve ilgili hesaplara yatırılması hizmetidir.

MT 940 Hesap Ekstresi

  • Elektronik Ekstre/MT940: Bankamız, firmanız hesap hareketlerini uluslararası elektronik hesap ekstre formatı (MT940) ile talep etmiş olduğunuz sıklık ve kanallarda (e-mail, sftp)sizlere iletebilmektedir. Oluşan dosya bankamızca yapılan kısa bir bilgi işlem ve parametre çalışmasının ile birçok muhasebe (erp) progamına (SAP, vb) entegre edilerek otomatik muhasebeleşmesi yönünde uyarlama sağlayabilmektedir.
  • SWIFT MT940 : Ekstreler swift mesajı olarak talep etmiş olduğunuz swift adresine uluslarası swift formatı ile iletilecektir.

Kurumsal İnternet Bankacılığı Ve Çağrı Merkezi

Şirketinizin bankacılık işlemlerini fibabanka.com.tr internet sitesinde yer alan internet bankacılığından giriş yaparak güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 444 88 88 numaralı Fibabanka Telefon Bankacılığı aracılığıyla işlemlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Demoları