TAHSİLATLAR

TAHSİLATLAR

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)

Doğrudan Borçlandırma Sistemi, yaygın bayi/müşteri ağı bulunan tüzel müşterilerimizin bayi veya müşterilerinden yapacakları fatura tahsilatlarının Bankamız güvencesi altında otomatik olarak gerçekleştirilmesidir. Bayi/müşteriler için belirlenmiş olan kredi limitleri dâhilinde bayi/müşterinin hesabında bakiye olmasa dahi ödeme sorunsuz gerçekleşecektir.

Sistemi’nin Firmanıza avantajları :

  • Bankamızca tahsilat garantisi sağlanacağından, firma nakit akışınız daha hızlı ve güvenli gerçekleşir.
  • Sistemimizdeki bayi/müşterilere ait güncel kredili bakiyeleri firmanıza düzenli olarak bildirileceğinden, bayi/müşterilerinizin mali yapısı hakkında bilgi sahibi olma imkânı oluşur.
  • Zaman tasarrufu sağlanarak, operasyonel iş yükünde ve maliyetlerde azalma olur.

DBS Sistemi’nin Bayinize avantajları :

    • Çek/Senetle yapılan ödemelerin getirdiği operasyonel iş yükü ve kanuni yaptırımlar ortadan kalkar.
    • Fatura takibinin yapılması kolay olur.
    • Kredi limiti sayesinde nakit sıkışıklıklarında dahi ödeme rahatlığı olur.

Fibabanka Doğrudan Borçlanma Sistemi’ni kullanan müşterilerimiz artık daha da kazançlı!

İki veya daha fazla araç sahibi olan müşterilerimiz Petrol Ofisi’nden yapacağı akaryakıt harcamalarında avantajlı indirim oranlarından faydalanıyor.

Fibabanka Doğrudan Borçlanma Sistemi’ni (DBS) kullanan müşterilerimiz, hem akaryakıt alımları için ek teminat göstermiyor hem de ödeme vadelerinde DBS limitlerinde kısa süreli fonlama yapabiliyorlar.

Üstelik Petrol Ofisi Automatic Plus Sistemi’ne dahil olan müşterilerimiz, filo yönetimi ve takibi yaparken; araç filolarının anlık konum, hız ve kilometre bilgilerini yanından takip edip, çok sayıda istatistiki veriye de ulaşabiliyorlar.

Siz de bu avantajlardan faydalanabilmek için hemen Fibabanka şubelerimize uğrayın, fırsatı kaçırmayın.

Çek / Senet Tahsilatları

Alacaklarınızdan kaynaklanan çek ve senetlerinizi bankacılık sistemi üzerinden tahsil edilmesi ve akıbetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Demoları