GİZLİLİK POLİTİKASI

Fibabanka, çağımızın bankacılık anlayışı ve müşteri odaklı hizmet felsefesi ile bankacılık işlemleri gereği müşterilerinden aldığı kişisel bilgilerin gizliliğini korumak için banka sistem altyapısı ve internet bankacılığı sistemlerini en güvenilir seviyede tutmaktadır.

Fibabanka’nın tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde Fibabanka, bu bilgileri sadece gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Fibabanka, söz konusu bilgileri müşterisinin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Fibabanka Müşterileri için Önemli Notlar

  • İnternet Sitemizde sunulan ürün ve hizmetlerimiz Fibabanka Bankacılık Sözleşmesinin hükümlerine tabidir.
  • Sitemizdeki bilgiler, yürürlükteki mevzuata uygun şekilde hazırlanmış olup mevzuat, vergi oranları ve uygulamada olabilecek değişiklikler söz konusu bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir. Bu bilgiler, yalnızca yatırımcıların kendi yatırım kararlarını alabilmelerini sağlamak amacıyla sunulmuş olup, bir teklif veya yatırım tavsiyesi değildir.
  • Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Fibabanka sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikleri, bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi kuruluşlardan temin edilmiş olup Fibabanka tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Internet sitemizde yer alan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.
    Bu nedenle, bu internet sitesinde yer alan iç ve dış piyasa bilgilerinin yer aldığı tablo ve grafiklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu tablolara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Fibabanka sorumlu değildir.
  • Fibabanka üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Fibabanka, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Fibabanka tarafından hiçbir garanti verilmemektedir. 
  • Sitemizi ziyaret eden müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için browserımızda “cookies” kullanmaktayız. “Cookie” web sayfamızı ziyaret eden kişilerin bilgisayarlarına gönderdiğimiz bilgilerdir. Bu bilgiler sayesinde, sitemizin ziyaret edildiği tarihi ve Fibabanka sitesinden önce ve sonra ziyaret edilen siteleri hakkında bilgi ediniriz. Bu bilgiler sayesinde vermekte olduğumuz hizmetler içinde hangilerinin müşterilerimize daha uygun olduğunu tesbit ederiz. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz erişim Fibabanka personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır. Fibabanka sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Web Sitemizden diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.
  • Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Fibabanka'ya aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entellektüel ve diğer mülkiyet hakları bankamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Bankamızın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.
İnternet Bankacılığı Demoları